Teledyski

W obecnych realiach branży muzycznej sama piosenka, nawet najlepsza i najbardziej wpadająca w ucho, to jeszcze nie wszystko. Utwór potrzebuje dopełnienia w postaci obrazu, nie tylko dlatego, że w ten sposób, poprzez zespolenie dźwięku z wizualizacją, powstaje coś nowego, ale również z przyczyn bardziej przyziemnych: nie istnieje lepszy sposób na to, aby zapaść w wyobraźnię słuchaczy. Wystarczy wspomnieć na takie utwory, jak „Wildest Dreams“ Tylor Swift lub „DEFTO“ Jamala, aby przekonać się, że czasami teledysk, obraz, może znaczyć nawet o wiele więcej, niż sama piosenka.

Realizacja

Realizacja teledysków, zarówno tych najbardziej prostych jak takich, które stanowią wizualny dodatek do muzyki artystycznej, to dziedzina, którą zajmujemy się od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie, „wiemy co i jak“, ale nie jesteśmy jedynie technikami, których funkcja wyczerpuje się w doskonałości warsztatowej. Jesteśmy także twórcami w najpełniejszym znaczeniu tego słowa, posiadamy własne koncepcje i nieszablonowe projekty, dlatego też często zdarza się nam wchodzić w twórcze i owocne spory z autorami muzyki.

Klipy

Naszą ambicją jest połączenie doskonałości warsztatu, biegłości technicznej z nieszablonowym podejściem do tworzenia teledysków. Uważamy, że żaden z tych czynników, wzięty oddzielnie, nie wystarcza, aby wykreować naprawdę dobry clip. Jedynie umiejętne połączenie tych dwóch tendencji może sprawić, że powstanie coś niepowtarzalnego, teledysk który wyryje się w wyobraźni widza/słuchacza a jednocześnie będzie znakomicie korespondował ze charakterem konkretnego utworu muzycznego.

Sprzęt i kadra

Nie lekceważymy strony technicznej (zresztą, w dzisiejszych czasach po prostu nie sposób jej lekceważyć) dysponujemy najlepszym, nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifkowaną kadrą, która potrafi wycisnąć z nowoczesnych technologii maksimum ich możliwości. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć naprawdę efektowne wizuzalizację, teledyski które w warstwie technicznej nie odbiegają od najlepszych produkcji. Pod względem takich usług, jak produkcja teledysków szczecin, jesteśmy z całą pewnością jednym z najlepszych studiów na całym Pomorzu.