Studio filmowe

Jeśli tu jesteś to pewnie szukasz studia filmowego w Szczecinie. Doskonale trafiłeś bo jesteśmy jedną z najlepszych ekip na szczecińskim rynku.

Nasze doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat praktyki przy organizacji wymagających projektów sprawia, że jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Zespół doświadczonych operatorów w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem tworzą mieszankę, którą ciężko jest skopiować.

Wiemy, że brzmi to trochę jak przechwałki, ale doskonale zdajemy sobie sprawę ze swoich umiejętności i nie boimy się głośno o nich mówić. Już wielu klientów przekonało się o naszym profesjonalizmie.

Produkcje

Nasze studio zajmuje się tworzeniem różnych materiałów filmowych. Nie ograniczamy się tylko do dużych produkcji, ale chętnie pomagamy również przy niewielkich projektach. Tworzymy teledyski, reportaże, relacje na żywo, filmy dokumentalne, a jeśli sobie zażyczysz to pomożemy Tobie nagrać pełnometrażowy film fabularny.

Współpraca

Współpracujemy również z agencjami reklamowymi przy produkcji spotów reklamowych. Zapewnimy Tobie fachową opiekę naszych kamerzystów oraz zadbamy o postprodukcję łącznie z podłożeniem odpowiedniego dźwięku. Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę przy pomocy video to prześlij do nas swoje zapytanie.

Filmy promujące

Możemy również stworzyć dla Ciebie film o Twojej firmie, gdzie przedstawisz siebie, swoich współpracowników, swoje produkty oraz osiągnięcia. Takie filmy zwiększają zaufanie kontrahentów, a to spowoduje, że zaczniesz więcej zarabiać. Jeśli nie masz pomysłu jak taki film mógłby wyglądać, nie martw się. Pomożemy Tobie przy stworzeniu scenariusza i zadbamy żeby film był możliwie jak najbardziej naturalny.

Jesteśmy otwarci na sugestie i zapytania ze strony naszych klientów dlatego jeśli masz pomysł na film, nie obawiaj się i prześlij do nas zapytanie.

Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie żeby omówić szczegóły Twojego projektu oraz zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Każdego zainteresowanego traktujemy indywidualnie więc możesz się spodziewać atrakcyjnej oferty.