Filmowanie

Zajmujemy się profesjonalnym filmowaniem różnych imprez i wydarzeń. Do tego celu używamy najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu tworzone przez nas filmy stoją zawsze na bardzo wysokim poziomie.

Najlepszy sprzęt

W pracy wykorzystujemy steadicam, kran kamerowy, cablecam, kamery 4k, full HD i HD. Podczas nagrywania rejestrujemy również dźwięk, specjalnie dedykowanymi do tego celu urządzeniami. Tak duże zaplecze sprzętów i urządzeń sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego wyzwania.

Doświadczona ekipa

Poza świetnym sprzętem posiadamy również niesamowicie doświadczoną ekipę, która pracowała przy wielu ciekawych projektach i ma na swoim koncie niejedną produkcję filmową. Kamerzyści, scenarzyści i dźwiękowcy, wszyscy będą do Twojej dyspozycji.

Nagramy wszystko

Filmujemy zarówno niewielkie imprezy rodzinne jak i wielkie pikniki firmowe. Tworzymy teledyski, reklamy, reportaże. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy również nagrywając relacje sportowe i filmy dokumentalne. Możemy zrealizować każdy typ filmu z jakim do nas przyjdziesz.

Zapewniamy pomoc

Podczas nagrywania zapewniamy pomoc reżysera, stylisty, makijażysty i scenografa. Oczywiście wszystkie te rzeczy możesz zlecić innej firmie lub robić we własnym zakresie jednak osoby, z którymi współpracujemy, wielokrotnie dowodziły swojego profesjonalizmu i polecamy ich z całą odpowiedzialnością. Tym sposobem oszczędzisz sobie pracy i nerwów bo będziesz „pilnował” tylko nas, a my zajmiemy się doglądaniem wszystkiego innego.

Spotkajmy się

Przed rozpoczęciem pracy umówimy się na spotkanie, na którym opowiesz nam co chcesz stworzyć, dla kogo i w jakim budżecie chcesz się zmieścić. My przeanalizujemy te wszystkie informacje i na kolejnym spotkaniu przedstawimy Tobie naszą propozycję. W czasie tego procesu możemy również dopracować Twój scenariusz lub stworzyć całkiem nowy, do którego naniesiesz swoje poprawki.

Zajmujemy się postprodukcją

Po stworzeniu filmu zajmujemy się kompletną postprodukcją, w której skład wchodzi montaż, korekcja kolorów i udźwiękowienie. Na końcu otrzymujesz od nas gotowy produkt, który możesz upublicznić w sieci lub pokazywać na specjalnych pokazach dla swoich klientów czy rodziny..