Filmy reklamowe i promocyjne

Najczęściej wybieraną formą prezentacji oferowanych produktów i usług firmy, są filmy promocyjne. Ich tworzenie, to możliwość pochwalenia się tym, co najlepsze w naszym biznesie. Dlatego jeśli chcesz stworzyć film reklamowy dla Twojej firmy, to świetnie trafiłeś.

Zajmujemy się produkcją spotów reklamowych, filmów korporacyjnych, relacji z konferencji, prezentacji produktów i wielu innych filmów, które pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż lub rozpoznawalność na rynku.

Bardzo ważnym elementem każdego filmu reklamowego jest jego scenariusz. Musi być ciekawy i sprawiać, że oglądający go potencjalni klienci, zechcą kupić Twój produkt lub skorzystać z usług, które oferujesz. Przy tworzeniu scenariusza chętnie pomogą Tobie nasz scenarzysta i copywriter. Obaj skupiają się na innych aspektach filmu, dzięki temu będzie on zarówno przyjemny do oglądania jak i skuteczny. Oczywiście jeśli posiadasz swój scenariusz możemy nanieść w nim drobne korekty, które według nas jeszcze bardziej poprawią odbiór filmu.

Muzyka częścią filmu

Muzyka to kolejna ważna część składowa filmu reklamowego. Dzięki dostępowi do tysięcy ścieżek dźwiękowych, pomożemy Tobie dobrać przyjemną muzykę pasującą do tempa prezentacji. Bardzo istotna w reklamach jest ich dynamika, którą zapewnimy łącząc efekty montażowe razem z dopasowanymi efektami dźwiękowymi i muzyką. Nasza ekipa postprodukcyjna doskonale zna się na rzeczy dzięki czemu ostateczny efekt będzie zachwycający.

Przyjdź z pomysłem

Nie zastanawiaj się i przyjdź do nas ze swoim pomysłem, a my korzystając z naszego doświadczenia pomożemy Tobie w stworzeniu najlepszego filmu reklamowego dla Twojej firmy. Zajmiemy się tym kompleksowo, a dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o takie drobnostki jak rekwizyty, makijaż, oświetlenie, muzyka czy statyści. Tym sposobem zdejmujemy z Twojej głowy problemy, które potencjalnie mogłyby spędzać Tobie sen z powiek. Pozwól sobie pomóc i napisz do nas zapytanie. Odezwiemy się do Ciebie z propozycją spotkania, na którym omówimy wszelkie aspekty Twojego projektu.