Filmy sportowe

Relacje z imprez sportowych rządzą się swoimi prawami. Bardzo ważne jest uchwycenie emocji towarzyszących zawodnikom w czasie rozgrywek, dynamiki akcji, szczególnych momentów.

Jeśli za pierwszym razem nie uda się zarejestrować jakiegoś ważnego wydarzenia to niestety nie będzie powtórki i wyjątkowy moment może pozostać tylko w głowach zawodników i kibiców, ale nikt inny go nie zobaczy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale wiemy, w jakim miejscu się ustawić i gdzie potencjalnie możemy uchwycić najciekawsze momenty. Wprawne oczy naszych operatorów potrafią dostrzec sygnały świadczące o tym, że zbliża się coś ciekawego i są przygotowani na skierowanie w to miejsce kamer w odpowiednim momencie.

Podejmiemy każde wyzwanie

Nie obawiamy się podjęcia rzuconej rękawicy i jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane relacje praktycznie z każdych rozgrywek sportowych. Realizujemy filmy reportażowe, dokumentalne oraz relacje na żywo. Te ostatnie wymagają zaangażowania całej naszej profesjonalnej ekipy oraz zaawansowanego sprzętu jaki posiadamy. Mecze piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, wyścigi kolarskie, samochodowe, sporty walki, a nawet szachy będą świetnym materiałem na relację.

Zawody sportowe

Jeśli organizujesz zawody sportowe i zależy Tobie na ich uwiecznieniu to śmiało zapytaj nas o ofertę. Zapewnimy Tobie relację na telebimie, streaming w sieci oraz film z najciekawszymi momentami wydarzenia tzw. highlights.Dzięki temu, że jesteśmy doświadczeni w tym co robimy, możesz być pewien, że efekt końcowy bardzo Ciebie zadowoli, a przede wszystkim spodoba się kibicom Twojego klubu.

Nasza oferta obejmuje również filmy promujące produkty i usługi sportowe oraz kluby, które organizują nabory do swoich sekcji. Współpracujemy na tym polu z wieloma szczecińskimi drużynami i firmami. Jeżeli prowadzisz klub sportowy lub oferujesz produkty i usługi dla sportowców to myślę, że będziemy w stanie przedstawić Tobie interesującą ofertę współpracy. Dzięki takiemu filmowi zdobędziesz więcej klientów, zawodników i kibiców, a Twój klub lub marka staną się rozpoznawalne.