COMMERCIAL

Od detalu po ujęcia lotnicze

Jakie filmy chcemy dla Was tworzyć?

  • filmy promocyjne,
  • spoty reklamowe,
  • filmy korporacyjne,
  • reportaże z eventów, konferencji,
  • making of Waszej pracy.

FILM PROMOCYJNY

Jest najczęściej wybieraną formą prezentacji oferowanych usług, produktów i możliwości działalności firmy.
Przyjemna muzyka, dynamiczny montaż, nietypowe ujęcia wzbudzą ciekawość Twojego klienta i pomogą zwiększyć rozpoznawalność firmy.

Twój pomysł – nasze doświadczenie

SPOT REKLAMOWY

Nowatorski pomysł to najważniejszy element reklamy telewizyjnej.
Lekki przekaz i ciekawa forma to zadanie dla naszego copywritera. Kompleksowa obsługa zapewni Ci komfort i pewność wykonania projektu w terminie. Oferujemy szeroki zakres technik filmowych i postprodukcyjnych. Do Ciebie należeć będzie już tylko zadowolenie z efektów.

FILM KORPORACYJNY

To idealna forma zaprezentowania działalności firmy o dużym doświadczeniu i złożonych procesach technologicznych. To również filmy instruktażowe dla nowych pracowników i partnerów biznesowych.

REPORTAŻ Z EVENTU / KONFERENCJI

Jeśli planujesz imprezę z rozmachem i organizujesz wszystko z dużym zaangażowaniem warto pomyśleć o uwiecznieniu efektów Twojej pracy. Realizujemy produkcje od kilkuminutowego skrótu skupiającego najważniejsze momenty po realizacje wielokamerowe z możliwością wyświetlenie na żywo bezpośrednio na telebimie.

MAKING OF / BACKSTAGE

Pokaż ludziom jak pracujesz! Niech zobaczą, że ciężka praca daje również wiele radości a na pozór proste rzeczy wymagają rozległej organizacji. Zrób sobie prezent i uwiecznij ważne dla Ciebie wydarzenia.