Kamerzysta

Nie jest łatwo znaleźć dobrego kamerzystę, a w dodatku takiego, dla którego praca to jego całe życie i pasja. W naszej firmie pracują tylko tacy dlatego postanowiliśmy ich krótko przedstawić.

Małgosia

Małgosia to nasza p. Kwiatkowska (kobieta pracująca) jak sama o sobie mówi. Nie obawia się żadnego wyzwania i z chęcią podejmie się wykonania każdego projektu, z którym do nas przyjdziesz. Jest ambitna i bardzo zaangażowana, a to cechy, które są bardzo istotne w branży filmowej.

Dobrze jest mieć ją na planie bo zawsze można liczyć na jej kobiecą intuicję i kobiece spojrzenie na scenografię, makijaż i ubiór. Jak typowa kobieta ma bzika na punkcie mody i porządku. Faceci rzadko zwracają uwagę na takie drobnostki, jakie zauważa Małgosia, ale w ostateczności jej spostrzegawczość często okazuje się zbawienna. Już nie raz jej trzeźwe spojrzenie i pełny przegląd sytuacji uratowały zdjęcia i uchroniły nas od godzin pracy spędzonych na postprodukcji.

Marcin

Marcin jest współzałożycielem mstudio.net.pl oraz właścicielem MAvision. Jego profesjonalna przygoda z kamerą rozpoczęła się w 2012 jednak już wcześniej pracował ze sprzętem, którego teraz używa na codzień. Jest operatorem stedicamu i posiada olbrzymie doświadczenie w obchodzeniu się z tym sprzętem. Gdy obserwuje się go z boku, można odnieść wrażenie, że kamera jest przedłużeniem jego oczu i uszu.

Marcin jest osobą bardzo kreatywną i nawet jeśli urządzenia, którymi pracuje nie mają jakiejś funkcji, albo nie można nimi teoretycznie czegoś nagrać, to wprowadza niezbędne poprawki, które ułatwiają mu pracę. Posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie z zakresu produkcji filmów reklamowych, relacji sportowych, muzycznych w tym relacji na żywo. To on będzie głównym odpowiedzialnym za Twoje projekty z tego zakresu.

Dla obojga naszych kamerzystów, filmowanie to pasja i nie potrafiliby chyba robić nic innego. Szukając kamerzysty w Szczecinie ciężko będzie Ci znaleźć kogoś lepszego i bardziej zaangażowanego niż ta niesamowita dwójka. Dlatego jeśli masz do zrealizowania jakiś projekt filmowy to śmiało do nas napisz.