Filmy reportażowe

Chcesz uwiecznić ważny dla Ciebie moment w reportażu? Nie musisz martwić się niczym podczas danej uroczystości. Nasza firma zajmie się tym, co potrafi najlepiej. Zapisze momenty z życia, które warto zapamiętać i do których zawsze z rodziną będziecie Państwo wracać. Zajmujemy się profesjonalnym montowaniem i reżyserowaniem filmów reportażowych.

Takie piękne i magiczne chwile dla naszych rodzin jak chrzest dziecka czy też ślub pary młodej są niewątpliwie warte uwiecznienia. Warto oddać odpowiedzialność naszej firmie za montaż reportażu. Jest to bardzo wygodna forma, gdyż sami jako uczestnicy uroczystości nie musimy operować kamerą i skupiać się na jakości zdjęć. Lecz możemy pozwolić profesjonalistom odnaleźć rozkoszne uśmiechy dziecka lub nadzieję w oczach młodych, którzy rozpoczynają nową drogę życia wraz ze swoją drugą połówką.

Kompetentne osoby

Poszukujecie Państwo kompetentnych osób do zmontowania reportażu o konferencjach naukowych lub biznesowych? Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Potrafimy zawsze trafić do określonego grona odbiorców, którzy oglądając reportaż o konferencjach będą informowani o nowościach, nowych decyzjach i normach. Osoby interesujące się biznesem dbają o to by zawsze być na bieżąco z nowinkami ze świata biznesu. Oglądając nasze filmy reportażowe tworzone w Szczecinie możemy być pewni, że zawsze znajdą swoich zwolenników i co więcej, zachęcą ich do kontynuowania otrzymywania wiedzy z tego źrodła jakim są nasze reportaże.

Promowanie imprez

Planujesz imprezę integracyjną, o której ma usłyszeć jak największe grono osób? Lub zbliża się ważny jubileusz firmy, instytucji lub znanej osoby i chcesz to wydarzenie wypromować? Zgłoś się do naszej pracowni w Szczecinie lub zadzwoń. Opracujemy scenariusz, dzięki któremu obchodzony jubileusz lub impreza będzie wydarzeniem, na które każdy nie zawaha się przyjść. Przekonaj się sam!

Innowacyjna forma reklamy

Otwierasz nowy lokal, własną działalność i obawiasz się, że zwykła reklama nie zadziała. Wypróbuj nietuzinkowy Making of, który wykonają nasi pracownicy na zasadzie filmu reportażowego. Za pomocą tego filmu pokazujesz potencjalnym klientom czym się zajmujesz, wzbudzasz ich ciekawość i tym samym reklamujesz swoją nowo rozpoczętą działalność. Dzięki naszym filmom, każdy będzie wiedział, że podczas codziennych obowiązków musi także odwiedzić twoje miejsce pracy.

Pozwól nam działać na Twoją korzyść oraz sprawiać, że uchwycimy najważniejsze momenty Twojego życia, do których w każdej chwili będziesz mógł powrócić.