Filmy dokumentalne

Dobry film dokumentalny to taki, który w jasny sposób przekaże najważniejsze informacje widzowi i nie sprawi że będzie się nudził przed telewizorem. Naszym wzorem i ideałem do którego dążymy przygotowując dokumenty są programy tworzone przez BBC lub Discovery Channel. Ich fachowcy znają się na rzeczy.

Najważniejszy jest pomysł

Nasz doświadczony zespół, dysponując niezbędnym sprzętem jest w stanie przygotować dl Ciebie flm dokumentalny na każdy temat. Odkryłeś ciekawe znalezisko w okolicy Szczecina? Chciałbyś stworzyć dokument o Twojej firmie, klasie lub drużynie? A może chciałbyś zrobić prezent swojej rodzinie i przygotować film dokumentalny na jej temat? We wszystkich tych przypadkach możesz liczyć na naszą pomoc. Zajmiemy się przygotowaniem scenariusza, zaplanowaniem zdjęć, nakręceniem filmu, podłożeniem głosu i muzyki, postprodukcją oraz dystrybucją. Z nami nie musisz się o nic martwić.

Najciekawsze zlecenie

Naszym najciekawszym zleceniem dotyczącym kręcenia filmu dokumentalnego był program o Michale Materlii, przy którym świetnie się bawiliśmy i zdobyliśmy ogrom doświadczenia. Michał to świetny gość i pracowało nam się naprawdę rewelacyjnie. Film możecie znaleźć pod linkiem ….

Sprzęt najwyższej jakości

Na każdym kroku staramy się podkreślać, że posiadamy sprzęt najwyższej jakości, a w przypadku filmów dokumentalnych ma to olbrzymie znaczenie. Dzięki temu możemy nakręcić praktycznie wszystko i wszędzie. Nie ogranicza nas wysokość, odległość, brak światła czy inne nieistotne przeszkody.

Gdy masz już pomysł…

Jeśli masz pomysł na film dokumentalny i chciałbyś go z nami przedyskutować i poznać wstępną ofertę współpracy to nie krępuj się i prześlij do nas maila lub zadzwoń. Umówimy się na niezobowiązujące spotkanie i przedyskutujemy Twój pomysł. Na pewno razem ustalimy taki zakres i zasady współpracy, które będą Tobie odpowiadały.

Słynny głos

Lubisz filmy dokumentalne z głosem pani Krystyny Czubówny albo pana Tomasza Knapika? Być może nie uwierzysz, ale Twój film również może być opatrzony ich słynnymi głosami. Będzie to kosztowało trochę więcej, ale wyobraź sobie dokument podsumowujący 10 lat istnienia Twojej firmy czytany przez znanego lektora!