Produkcja filmowa

Pod pojęciem produkcja filmowa kryje się cały proces, którego efektem jest produkt końcowy czyli film..

Elementy, które składają się na ten proces to przygotowanie scenariusza, dobranie odpowiednich miejsc do zdjęć, przygotowanie oświetlenia, zatrudnienie i instruowanie statystów, dobranie odpowiedniego sprzętu i jego obsługa przez doświadczonych operatorów, a na końcu dobranie odpowiedniej ścieżki dźwiękowej i ostateczny montaż filmu.

Wszystkie wyżej wymienione elementy produkcji filmowej możesz zlecić naszej firmie. Nasi copywriterzy i scenarzyści chętnie pomogą przy tworzeniu i dopracowywaniu scenariusza.

Scenografowie dobiorą najlepsze miejsca do zdjęć i zadbają o oświetlenie. Nasz zespół HR zajmie się znalezieniem i przeszkoleniem statystów, o ile tacy będą niezbędni w filmie.

Nasi operatorzy na podstawie scenariusza i scenografii wybiorą potrzebny sprzęt, zainstalują go na miejscu i nagrają wszystkie ujęcia. Na koniec nasza ekipa postprodukcyjna zmontuje wszystko w całość, skoryguje kolorystykę i dopasuje ścieżkę dźwiękową.

Czas trwania

Czas trwania produkcji filmowej będzie się różnił w zależności od tego jak długi film chcesz stworzyć, jak dużo ma w nim być ujęć, ile osób ma w nim wziąć udział, czy będziesz chciał w nim zastosować efekty komputerowe itd. itp. Czynników wpływających na długość produkcji jest całe mnóstwo i ciężko z góry założyć w jakim terminie możemy się zamknąć. Najlepiej umówić się z nami na krótkie spotkanie, przedstawić założenia co do filmu i wtedy będziemy mogli zaoferować nasze usługi oraz określimy ile mniej więcej czasu zajmie nam stworzenie takiego filmu.

Rozbudowana produkcja

Oczywiście nie każdy film wymaga aż tak rozbudowanej produkcji filmowej i jeśli masz do zrobienia niewielki projekt to się nie obawiaj i śmiało napisz do nas. Dzięki temu, że mamy doświadczenie przy tak rozbudowanych produkcjach mamy umiejętności potrzebne do realizacji każdego filmu z jakim do nas przyjdziesz. Śmiało wejdź w zakładkę kontakt i napisz maila lub zadzwoń do nas żebyśmy mogli umówić się na spotkanie.